Do rodziny odżywek JOKO dołączyły cztery nowe preparaty do pielęgnacji paznokci. Trzy z nowej serii BIO oraz jedna z popularnej serii Odżywki Szybkiego Reagowania. Wprowadzenie nowych odżywek jest połączone z wprowadzeniem nowej marki JOKO Laboratory.
 
Nowe odżywki z serii BIO zawierają składniki roślinne, które pochodzą z certyfikowanych BIO-źródeł przyjaznych środowisku. Odżywki BIO zostały wzbogacone o formułę przepuszczającą tlen. Dzięki temu paznokcie mają naturalny dostęp do powietrza i stają się zdrowsze.
 


Multiwitamina – zdrowe paznokcie
Multiwitamina to odżywka z najnowszej serii BIO z formułą przepuszczającą tlen. Odżywka dostarcza paznokciom witamin niezbędnych do zachowania zdrowego wyglądu. Ma intensywnie odżywiające właściwości oraz regeneruje słabe i zniszczone paznokcie.
Arganowe odżywienie – ochrona i wzmocnienie
Odżywka z najnowszej serii BIO z formułą przepuszczającą tlen. Zawiera naturalny olejek arganowy, który chroni paznokcie przed wysychaniem i widocznie wzmacnia płytkę paznokcia. Odżywka regeneruje, utwardza i poprawia elastyczność delikatnych i rozdwajających się paznokci.
 

Ultra utwardzenie – utwardzacz paznokcia
Ultra utwardzenie to trzecia z odżywek z najnowszej serii BIO z formułą przepuszczającą tlen. Aktywnie odbudowuje komórki, wzmacnia i utwardza płytkę paznokcia. Dzięki swoim właściwościom zapobiega pękaniu, łamliwości i rozdwajaniu się płytki paznokcia.
 
Diamentowy pył – wzmocnienie paznokcia
To najnowsza odżywka z serii Odżywki Szybkiego Reagowania, która zawiera prawdziwe cząsteczki diamentów. Dzięki zawartości tego znanego ze swoich właściwości minerału preparat intensywnie wzmacnia i poprawia kondycję płytki paznokcia. Dodatkowo chroni płytkę paznokcia przed promieniami UV i zapewnia poprawę kondycji słabych cienkich i łamliwych paznokci.

Otrzymałam do testów te odżywki - w bardzo dobrym momencie :) Nie mogę dojść do ładu z paznokciami, więc mam nadzieję, że odżywki spełnią swoje zadanie :)W jakiej kondycji są Wasze paznokcie? Podzielcie się swoimi metodami pielęgnacji, aby były zdrowe, nawilżone i zachwycały wszystkichi wkoło :)

7 komentarzy:

 1. Ja koniecznie muszę zadbać o paznokcie, są w strasznym stanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja paznokcie zawsze są mocne,więc nie używam odżywek.Mam tylko problemy ze skórkami wokół paznokci.

  OdpowiedzUsuń
 3. zostałaś oTAGowana http://ecosmetics.blogspot.com/2011/12/tag-lakieromaniaczki.html :))))

  OdpowiedzUsuń
 4. moje paznokcie reagują bardzo pozytywnie tylko na jedną odżywkę - Diamentową siłę z Wibo :) Dzięki niej udało mi się zapuścić paznokcie, ale obecnie również testuję odżywki JOKO więc jestem ciekawa jak wypadną na tle mojego ulubieńca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi po kuracji Nel Telk bardzo paznokcie się wzmocniły. Muszę dodać, że jeszcze dwa lata temu były obgryzane i nie dbane przeze mnie.

  OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!