O kosmetykach firmy Kemon pisałam już kilkukrotnie. Ostatnio przeanalizowałam co mam z tej firmy + ofertę na ich stronie i doszłam do wniosku, że szeroki asortyment jest dosyć złudny - kosmetyki dublują działanie i tak np. powielają się te mające na celu zwiększenie objętości. Kiedyś pisałam już o fluidzie Macro z serii Hair Manya, teraz pora na 2 inne kosmetyki mające mieć to samo działania: fluid z serii AND i fluid Hi Density z serii Hair Manya. Recenzja będzie łączna, ponieważ nie ma tu nic do nadmiernego rozpisywania się.


Oba fluidy mają zwiększać objętość włosów, pogrubiać je, sprawiać, że włosy będą miękkie i ogólnie cud-miód ;) Czy tak jest faktycznie?

Fluid AND

satysfakcjonuje mnie swoim działaniem - włosy rzeczywiście mają większą objętość, a przy tym są miękkie, ładnie się układają. Nie zauważyłam obciążania. Wszystko pięknie-ładnie, ale ten ... "zapach". Od "zawsze" nawet na nazwę perfum "Angel" reaguję odruchem wymiotnym, tak teraz będąc w ciąży tym bardziej. Tak, ten fluid od razu przywodzi mi skojarzenie z tymi perfumami :/ Zatem używanie fluidu przeze mnie odpada i nie przekonają mnie jego fajne właściwości, zwłaszcza, że zapach utrzymuje się długo, za długo.


Fluid Hi Density

jaka miła odmiana, zapach ma bardzo przyjemny - dla mnie to truskawki ze śmietanką, ale nie jest bardzo mocny. Bez problemu mogę go nakładać. Tylko pytanie po co? Po to, żeby już na drugi dzień musieć myć włosy? Fluid znacznie obciąża włosy, które już na drugi dzień wyglądają nieświeżo i nieciekawie. Z resztą jako świeże także zachwytu nie wywołują - nie widzę tej objętości, a już tym bardziej miękkości - wręcz na odwrót, włosy są szorstkie, lekko sianowate.

Niestety tym bardziej produkty Kemon nie przypadły mi do gustu.

3 komentarze:

  1. Ciekawy ten fluid AND.
    Szukam czegoś co zwiększy objętość moich włosów :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ja nie lubię zbyt 'objętościowych' włosów.. Może dlatego, że mam majątek na głowie delikatnie mówiąc..:D

    OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!