Do kupna lampy podłogowej do salonu podchodzę jak pies do jeża już od kilku lat. Głównie dlatego, że w tradycyjnych sklepach nie znalazłam nic ciekawego a zasoby internetu to studnia bez dna. Musiałabym poświęcić bardzo dużo czasu, aby choć pobieżnie przeglądnąć jak najwięcej propozycji i zrobić rozeznanie co jest dostępne i jaką lampę tak naprawdę bym chciała.

Jest jednak takie miejsce, które skupia ofertę wielu sklepów z oświetleniem, ale też meblami, dekoracjami czy tekstyliami do domu i ogrodu, a nawet płytkami kamiennymi, drzwiami czy domkami ogrodowymi. Jednym słowem - z wszystkim, czego możemy potrzebować w domu, mieszkaniu i ogrodzie na co dzień, w trakcie urządzania i remontu.

Tym miejscem jest Favi.pl. Przyznam, że przepadłam, ale co ważne - znalazłam lampy, które chętnie widziałabym w swoim salonie. Zobaczcie kilka z nich.


Biała lampa ze zdjęcia powyżej idealnie pasowałaby do mojej lampy sufitowej. Nie ma typowego abażura, a właśnie takie "zawijasy". Bardzo oryginalnie wygląda i zwraca na siebie uwagę zbierając komplementy gości. Z drugiej strony ... lampy nie muszą być przecież takie same ;)

Spodobało mi się Favi.pl za szeroki wybór i zdecydowanie ułatwienie zakupów. Chyba rozejrzę się jeszcze za nowym stolikiem kawowym, bo obecny szklany przy każdej próbie umycia doprowadza mnie do szaleństwa.

Lubicie korzystać z tego typu serwisów?

9 komentarzy:

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!