Warunkiem przystąpienia do wcześniejszych rozdań kosmetyków Joki i Bell była deklaracja przetestowania ich i zrecenzowani.

Kosmetyki Joko powędrowały do Yasminelli a recenzje już przeczytacie na jej blogu: http://yasminella-yasminella.blogspot.com/2011/06/recenzja-joko.html

Moje szybkie opinie na temat kosmetyków Bell możecie przeczytać w poście z rozdaniem.
Zestawy wylosowała Farizah i Kawaii-Doll (okazało się, że pomyliłam cienie ;) ) i to One testują dla Was wygrane kosmetyki :)

Na blogu Farizah już są recenzje i zdjęcia wszystkich wygranych malowideł: http://farizah-lubin.blogspot.com/2011/06/recenzja-kosmetykow-bell-od-kamili.html  :)
Z ciekawością przeczytałam opinie Farizah, które okazały się bardzo podobne do moich :) Cóż więc pozostaje? Rozglądać się za kosmetykami Bell w drogeriach!

Kawaii-Doll rozpoczęła od recenzji błyszczyka: http://kawaii-doll-kawaii-doll.blogspot.com/2011/06/recenzja-zelowego-byszczyka-wow-bell.html
Mam 2 kolorowe (na zdjęciu na blogu Kawaii-Doll drugi i trzeci od lewej) i jestem zachwycona! Szczegóły zdradzę w swojej recenzji ;)

Czekamy na opinie o pozostałych kosmetykach z zestawu Kawaii-Doll :)

2 komentarze:

  1. Wyróżniłam Twój blog :)
    http://pazurkicarmen10210.blogspot.com/2011/06/tag-sunshine-award.html

    OdpowiedzUsuń
  2. http://kawaii-doll-kawaii-doll.blogspot.com/2011/06/recenzja-rozswietlacza-i-cienia-bell.html Tutaj jest reszta recenzji :)

    OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!