Kilka dni odwiedził mnie w pracy kurier :) Przyniósł paczkę z 3 kolejnymi produktami do włosów włoskiej firmy Kemon. Lubię takie niespodzianki :)
Tym razem są to:

- żel w piance - linia Hair Manya
VOLUME HIDRO
Poj. 250 ml, cena: 72 zł
VOLUME HIDRO to unikalna żelowa formuła , która pozwala na modelowanie i utrwalanie dowolnych fryzur. Nadaje się do układania włosów, a także w przypadku suszenia włosów sposobem naturalnym tj. naturalnym, aby zdyscyplinować włosy kędzierzawe i uzyskać trwały skręt. Podnosi włosy u nasady, dodaje im witalności, pozwala okiełznać loki
Produkt posiada konsystencję pianki, która po wydobyciu z pojemnika szybko zmienia się w płyn, a ten przechodzi w żel – i to ułatwia stylizację. Wyzwala przyjemny zapach jeżyn i piżma.
VOLUME HIDRO warto zastosować przed wysuszeniem włosów, aby dodać im objętości u nasady i utrwalić docelowy kształt fryzury. Preparat nałożony po wysuszeniu ułatwia m.in. utworzenie przedziałka. Produkt zapewnia mocne utrwalenie loków. 

- lakier - linia AND
VAMP SPRAY
Cena: 57 zł,  poj. 300 ml
Lakier szybkoschnący, mocno utrwalający. Natychmiastowe, długotrwałe utrwalenie i pełnia blasku. Doskonałe rozpylanie szerokim strumieniem zapewnia szybkie schnięcie włosów bez ich moczenia. Lekka konsystencja nie zostawia resztek, a do jej usunięcia wystarczy przeczesanie włosów grzebieniem. Lakier jest idealny do natychmiastowego utrwalenia danego kształtu lub całej fryzury. 

- krem wzmacniający i modelujący - linia AND
TONIC CREAM
cena: 66 zł,  pojemność: 150 ml
Krem wzmacniający, modelujący i nadający włosom grubość. Poskramia niesforne kosmyki,  kształtuje loki i napełnia je życiem, sprawiając, że stają się one miękkie, lekkie i naturalnie błyszczące. Nie obciąża włosów.
Sposób użycia:
Odpowiednią ilość produktu, zależnie od długości włosów, rozprowadzić równomiernie na umytych i lekko osuszonych włosach, pozwalając im na wchłonięcie produktu. Następnie włosy należy rozczesać i wysuszyć stosownie do wybranego stylu.


Testy rozpoczęłam od żelu w piance, bo bardzo zaintrygowała mnie ta formuła.

6 komentarzy:

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!