Wcześniej jedynie słyszałam i czytałam o produktach Kringle Candle, a teraz sama mam okazję przekonać się, czy okażą się dla mnei lepsze czy gorsze niż Yankee Candle :)

Zapach świeżego bzu uwielbiam *.* Pisałam o tym nie raz :) Niestety wersja YC nie przypadła mi do gustu (o wosku pisałam TUTAJ), więc tym bardziej zainteresowała mnie alternatywa.


Daylight wygląda jak podgrzewacz z tym, że ma wieczko (świetne rozwiązanie - wosk nie będzie się kurzył i łatwo go schować z innymi pachnącymi skarbami) no i jest o wiele większy - ma wagę 52g.

Co do samego zapachu to jest on bardzo delikatny - podejrzewam, że wersja w wosku będzie intensywniejsza. Gdy siedziałam w tym samym pokoju to w zasadzie nic nie czułam, zapach docierał do mnie bardzo nieśmiało. Mocniej poczułam dopiero gdy wyszłam i weszłam znowu. Dodatkowo daylight potrzebuje około 30 minut na wydobycie aromatu. Po zgaszeniu płomienia jeszcze przez chwilę zapach utrzymuje się w pomieszczeniu.
Czy rzeczywiście jest to świeży bez? Podobnie jak YC - to nie do końca "to", choć pachnie przyjemnie i "coś" z bzu ma. Bardziej dominuje w nim szeroko pojęta świeżość (ale nie wodna, tylko raczej czystościowa ;)) i dopiero gdzieś w tle pojawia się nutka kwiatów bzu.


Znacie Kringle? Jakie zapachy przypadły Wam do gustu?


12 komentarzy:

 1. Ja nadal tylko czytam o Kringle Candle. miałam wosk yankee o zapachu bzu, ale nie ten o którym Ty pisałaś, inny. Nie pamiętam nazwy. znalazł się w trójce moich najukochańszych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam jeszcze nic z Kringle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero zaczynam, więc w zasadzie też nie znam :)

   Usuń
 3. nazwę gdzieś słyszałam,ale jeszcze nie miałam z nim przyjemności (jak to brzmi :P )

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę się w końcu skusić na ten zapach. Też uwielbiam bez ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja daylighty używam jako wosk : ) po prostu je kroje xd a zapach musi być mój!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo to tak jak samplery YC :) Muszę spróbować :)

   Usuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!