Facebook, blogi, Youtube, Instagram, Snapchat, Twitter ... Aktualne źródła inspiracji, informacji, zabawnych treści, apeli o pomoc. Sama regularnie śledzę blogi i Instagram, przy czym, może trudno w to uwierzyć, ale skupiam się na mniej znanych blogach, nie śledzę "gwiazdek" internetu i o ile nazwy kilku mi się kiedyś obiły o uszy, to nie wiem dokładniej, co te osoby prezentują. Nie lubię iść za tłumem i szukam swoich "gwiazd". Najbardziej trafiają do mnie blogi - wolę czytać niż oglądać i słuchać, dotyczy to także książek i filmów.
Ale wiem, że wiele z Was uwielbia Youtube, spędza tam sporo czasu, subskrybuje przeróżne kanały, ma swoich ulubieńców, których opinie są dla Was niezwykle istotne. 
Jeśli świat YouTube nie jest Wam obcy, chcecie zawsze wiedzieć kto aktualnie "rządzi" w tym światku, poznać nowe kanały to warto śledzić na bieżąco uaktualniany ranking na portalu apynews.pl
Rankingi obejmują kanały o przeróżnej tematyce - gry, lifestyle, uroda, gotowanie (niestety nie są te kategorie rozdzielone) i nie ograniczają się tylko do Youtube, bo można śledzić tu także ranking Snapchat i Facebook a także poznać biografie twórców tych profili i kanałów. Serwis Apynews to nie tylko rankingi, bo znajdziecie tam masę innych ciekawych i nietuzinkowych informacji związanych głównie z internetem jak np. o kanale, który osiągnął 100 tysięcy obserwujących bez żadnego opublikowanego filmiku i czym może skończyć się narażenie się gangsterowi na swoim kanale YT.

A jaki jest Wasz stosunek do YT?

Lubie oglądać mniej popularne kanały, czy youtubowych celebrytów?


10 komentarzy:

 1. Ja jako mały twórca na Youtube oglądam głównie małe kanały :) myślę, że bardziej mogę im zaufać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. YT lubię, ale tylko wybranych i z czasem poświęcam czas dla tych mniejszych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja jestem uzależniona od YT, zawsze każdy poranek zaczynam od oglądania swoich ulubionych kanałów przy kawie

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubie oglądać na yt jak mam tylko czas

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzadko oglądam YT, a brak podziału na kategorie dla mnie taki ranking dyskwalifikuje :P Bo wszystko i nic mnie nie interesuje :D

  OdpowiedzUsuń
 6. na yt rzadko siedzę...A jak oglądam to np kocham gotować ;) albo planeta faktów :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo rzadko śledzę Youtube...ciężko mi wybrać jakąś fajną dziewczynę,jestem wybredna :D najczęściej trafiam je przypadkowo szukając swatchy szminek lub cieni,inne mnie nie interesują :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja dość mało kanałów śledzę na YT, jeśli już jakieś śledzę, to nie są urodowe np Astrofaza, czy Naukowy Bełkot. Z urodowych to raczej zaglądam na blog, jeśli szukam jakich swatchy czy porad, to też na blogach nie YT.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj dla mnie to YT powinien być czasem zakazany. Potrafię spędzić nie raz kilka godzin oglądając różne filmiki znanych jak i tych mniej popularnych youtuberów, a już szczególnie odpływam na programach muzycznych i wszelkiego rodzaju coverach czy vlogach.

  OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!