Mleczko czyszczące Cif firmy Unilever to odkąd pamiętam produkt niemal kultowy w moim rodzinnym domu. Sprzątanie łazienki było moim obowiązkiem i nie kojarzę, aby na półce stało coś innego niż to mleczko - w różnych rodzajach, ale jednak zawsze Cif. U mnie w mieszkaniu mamy wannę akrylową, nie żeliwną, więc musiałam zrezygnować z mleczka, na rzecz sprayu do łazienek - też efektywnie zmywa zabrudzenia, a jest jednocześnie delikatny dla wanny.
Ostatnio m.in. właśnie mleczko do czyszczenia pojawiło się w opakowaniu z limitowaną etykietą nawiązującą do akcji "Cif. Witaj piękna Polsko!"
"Cif. Witaj piękna Polsko" to akcja odbywająca się po raz drugi  i mająca na celu upiększenie opuszczonych zaułków, zaniedbanych tras spacerowych, skwerów czy obiektów. U mnie w mieście niestety nie brakuje takich zapomnianych miejsc i to w samym w centrum miasta, które powinno przecież pełnić funkcje reprezentacyjne.
Jeśli u Was są takie niechlubne zakątki koniecznie zgłoście je do konkursu do 3 lipca na stronie akcji www.witajpieknapolsko.pl. 8 z nich, które uzyskają najwięcej głosów zmienią się nie do poznania.
W tamtym roku dzięki tej akcji udało się odnowić aż 12 miejsc, które teraz zamiast straszyć - zachwycają. 
Kto nie chciałby mieszkać w pięknym otoczeniu? No właśnie. Skoro dbamy o swoje domy i mieszkania, aby przyjemnie się nam w nich mieszkało, to wygląd naszego osiedla, miasta czy mniejszej miejscowość też powinno umilać nam w nim życie, sprawiać, aby mimo problemów żyło na się w nim lepiej i spokojniej. Niestety z różnych powodów (czy to przez obojętność lub brak pomysłów/funduszy właścicieli terenu czy to prywatnych czy samorządowych) bywa z tym różnie.
Mam zamiar zgłosić jedno z takich "zapuszczonych" miejsc w centrum mojego miasta, z którym mimo apeli i rozgłosu w mediach nic się nie robi. Może akurat zbierze najwięcej głosów i będzie jednym z 8 odmienionych miejsc?

Na osoby zgłaszające miejsce do renowacji też czeka nagroda - 14 z nich otrzyma zestaw produktów Cif.  

 

Co myślicie o tej akcji społecznej?

Zgłosicie miejsce z Waszej miejscowości?6 komentarzy:

  1. Akcja jest bardzo ciekawa! Ogólnie to zawsze mam w domu Cif, dzisiaj dokupiłam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo lubię produkty Cif, chętnie po nie sięgam bo są skuteczne. a akcja jest super i może zgłoszę coś ze swojej okolicy.

    OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!