[materiał reklamowy]
 
W poście z talarkami z 7 ziaren obiecałam, że napiszę też, co na nie nałożyłam, aby były pyszną przekąską nie tylko na spotkanie rodzinne czy ze znajomymi, ale też na wieczór z filmem. Są to kremy marki CD Miody - Saltylove (karmelowy z solą morską), Orzechowelove (z orzechami laskowymi i kakao), miód z malinami oraz krem orzechowy z czekoladą i miodem Miodelka.
Wszystkie te produkty kupicie na stronie Pocztamiodowa.pl
 

Wybór pyszności jest przeogromny, wypatrzyłam kilka szczególnie ciekawych dla mnie pozycji jak np. kremy bez dodatku cukru i oleju palmowego - kakaowy z miętą Miętowelove czy orzechowo-truskawkowy duoLove.

Z kremów, które dostałam na spotkaniu blogerek w Bochni hitem okazała się Miodelka, którą mój starszy syn zjadł w ekspresowym tempie. Okazało się, że znał ją już wcześniej z półkolonii, na której często podawano ją na śniadanie, do chleba. 

Nie przepadam za kromkami chleba na słodko, za to Miodelka i pozostałe kremy bardzo smakowały mi jako dodatek do serka wiejskiego lub skyru naturalnego. I oczywiście do omletów, owsianek czy naleśników budyniowych.

Lubicie takie kremy? Do czego najczęściej używacie?


3 komentarze:

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!