Uwielbiam morze, tylko dlaczego, żeby do niego dotrzeć muszę przejechać całą Polskę? Za dziecka każde wakacje właśnie tam spędzałam i brakuje mi plaży, szumu wody, beztroski. Przemęczenie ostro daje mi się we znaki, kolejni lekarze wysyłają na urlop, ale no cóż, nie bardzo mogę. Uwierzycie, że zostało mi jeszcze 15 dni wolnego do wykorzystania z tamtego roku i wszystkie 26 z tego roku?
W to lato naszym planem wakacyjnym był krótki wypad na Węgry przez pewniejszą pogodę niż w Polsce (no i dla nas o wiele bliżej niż Bałtyk), ale niestety nic z tego nie wyszło - jak wiecie 1.05 maja mąż złamał nogę i jak była w gipsie tak jest nadal i do połowy sierpnia na pewno nic się nie zmieni. 
Jednak nad morze na pewno "kiedyś" pojedziemy, jak syn będzie większy i coś z wyjazdu zapamięta. Jeśli  ktoś z Was będzie nad Bałtykiem wcześniej niż my, bo już w następny weekend to warto zahaczyć o Sopot, gdzie Rexona przygotowuje dwie imprezowe atrakcje: Rexona Fresh Party i Rexona Stay Dance.


W piątek 31.07.  miłośnicy klubowego brzmienia będą mogli bawić się w Zatoce Sztuki podczas imprezy Rexona Fresh Party w rytmach muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ’ów: Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero, który na swoim koncie ma takie hity jak: Coracao, the Storm czy Gipsy Woman. Na imprezie nie zabraknie również gwiazd – swoją obecność zapowiadają: Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka czy Natalia Siwiec. Natomiast drugi dzień, 1.08 upłynie pod znakiem plażowych zmagań z tańcem: laureaci You Can Dance – Brian Poniatowski i Natalia Gap zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży.

Zatańczycie w Sopocie z Rexoną?
Jeśli tak, dołączcie do wydarzenia na Facebooku:8 komentarzy:

 1. My w tym roku nie jedziemy nad morze, bo ja już jestem małym wielorybkiem, a i termin wrześniowy blisko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna akcja :) prosze o klikanie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nad morzem nie byłam już 3 lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda ze wróciłam już z Sopotu,zobaczyłabym mistera :D
  morze też kocham...za rok muszę jechać znowu,czego i Tobie też życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę,że jest to bardzo ciekawa akcja;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kamila, ja zapraszam! Mieszkam w Gdyni, nad samiutkim morzem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja niestety się nie załapię, bo wyjeżdżam dziś i wracam w środę :/

  OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!