Nie wiem jak Wy, ale ja często mam problem z wybraniem prezentu dla męża, przez co najczęściej kończy się na perfumach. Książek nie czyta (poleciłam mu kiedyś jedną z książek którą sama z chęcią i szybko przeczytałam i ... przy drugiej stronie zasnął), nie kompletuje płyt ulubionego zespołu czy wykonawcy (słucha tego co leci w radiu, albo pojedyncze piosenki puszcza na Youtube, nie ma swoich ulubieńców), nie zbiera konkretnych gadżetów. Przyznajcie sami, że nie bardzo mam się czego chwycić. Co prawda ma obsesję na punkcie piłki nożnej, sam też gra, ale nie jest to sport dający mi pole do popisu jeśli chodzi o prezent z nim związany. Co rok, dwa wymienia buty do gry czy to na boisku czy na hali i w zasadzie tyle zakupów.
Ale są sporty będące niemal studnią bez dna. Jeden z moich byłych chłopaków był (i pewnie nadal jest) pasjonatą downhillu i stale kupował jakieś gadżety, nowe opony czy co tam jeszcze było mu koniecznie potrzebne. Mąż mojej koleżanki to zapalony motocyklista i też na swoją pasję przeznacza znaczną część wypłaty.

Źródło zdjęć: inter-rally.pl
Jeśli Wasz mąż, narzeczony, chłopak czy brat uprawia któryś ze sportów motorowych jak mąż mojej koleżanki (sport kartingowy, motocyklowy, samochodowy lub żużlowy) zapewne też dobrze znacie temat niekończących się wydatków, ale też mnóstwa pomysłów na prezent.
Wszystko co jest niezbędne do bezpiecznego i komfortowego uprawiania tych sportów i co z pewnością ucieszy każdego pasjonata (powyżej pokazałam tylko mały ułamek bogatej oferty sklepu) a także mnóstwo gadżetów tematycznych znajdziecie w sklepie inter-rally.pl.

Czy Wasi mężczyźni mają jakąś pasję?


6 komentarzy:

 1. mój chłopak miał motory, stroje niestety to spory wydatek ale i konieczność zapewniająca bezpieczeństwo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak ... Nie da się ukryć, to kosztowne hobby. Lepiej już znaczki zbierać :D

   Usuń
 2. Ja kupiłam rękawice, teraz czas na buty :)

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie jak osoba obdarowywana ma jakąś pasję, łatwiej trafić :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam ten temat aż za dobrze :D

  OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!