Wielokrotnie pisałam, że nie lubię kupować ubrań i butów. Rzadko kiedy coś mi się podoba poza tym mam wrażenie, że wszystko jest na "jedno kopyto". Ostatnio szukałam butów na jesień, weszłam do CCC a tam ... niby mnóstwo modeli, a tak naprawdę bardzo do siebie podobne. Jakiś czas temu mąż szukał podkoszulków i też nie znalazł dla siebie nic oryginalnego. Z ubraniami dla dzieci jest trochę inaczej, ale i tak w przedszkolu widuję dzieci w takich samych butach czy bluzie, jakie ma mój syn. A dyby tak wybrać coś innego, nieoczywistego, nie z sieciówki?
Mnóstwo ciekawych i nietuzinkowych pomysłów znalazłam na tulzo.com szczególnie jeśli chodzi o koszulki i bluzy dla dzieci - w tej kategorii mam wielu faworytów i jeśli miałabym wybrać tylko jeden lub dwa wzory to miałabym trudny orzech do zgryzienia.  
W ofercie jest też duży wybór dla miłośników zwierząt - od słodkich kotków po przerażające dinozaury i rekiny. Mogą gościć na podkoszulkach i bluzach dla dzieci i dorosłych.

Sama niezbyt często chodzę w podkoszulku i bluzie - na grill, na działkę owszem, ale tak na co dzień to nie jest mój styl. Za to chętnie widziałabym u siebie oryginalną pojemną torbę na długim pasku, które także są w ofercie tego sklepu a dwie poniższe to tylko niewielka jej część.


Lubicie nosić "coś innego" czy raczej stawiacie na to co prezentują sieciówki?7 komentarzy:

 1. Mam swój indywidualny styl, nie lubię nosić tego, co nosi co druga osoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo takie lubię :) te kocie bluzy są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się, bo są takie realistyczne :) Ja swego czasu chciałam bluzkę lub bluzę z wilkiem :) te torby są super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj to prawda, w każdym sklepie identyczne ciuchy, buty :D. Te koszulki i bluzy akurat nie w moim guście, aczkolwiek bluzy lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi bardzo często nie podobają się rzeczy z sieciówki i mam problem wybrać sobie coś idealnego ;/

  OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!