[materiał reklamowy]

Jeśli lubicie nietuzinkową biżuterię z kamieniami szlachetnymi, koniecznie zaglądnijcie do Papavere. Znajdziecie tam piękne kolczyki, naszyjniki, bransoletki a nawet pierścionki i coś dla mężczyzn.

Papavere Jewelry jest polską marką tworzoną z pasji i potrzeby tworzenia pięknych dobroci w postaci biżuterii z kamieni naturalnych. Stworzona przez osoby, które są obdarzone wrażliwością na piękno, barwy i detale. Nieustannie rozwijająca się, dająca poczucie, że zawsze może być lepiej, w myśl cytatu: Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.

źródło: papavere.pl


Wybrałam dwa modele:

  • Dart z kryształem górskim w wersji z gładkim naszyjnikiem z przedłużką. Wybrałam długość łańcuszka 40 cm
  • Perła z naszyjnikiem z kuleczkami, bez przedłużki. Długość łańcuszka: 38 cm
Wcześniej sama kupiłam naszyjnik Grot z czarnym kamieniem onyks i łańcuszkiem z kuleczkami i to ten najczęściej zakładam. Jest podobny do Dart, ale kamień jest większy i ma inne mocowanie na łańcuszku.


Naszyjnik Perła to pozłacany srebrny naszyjnik z kuleczkami (bardzo mi się podoba ta wersja łańcuszka!) zawieszką z perły i z dwoma kuleczkami, także z perły.

Możemy wybrać najlepszą dla siebie długość łańcuszka: 38 cm, 42 cm lub 45 cm. Dodatkowo przy łańcuszku jest przedłużka o długości 3 cm. Mój to ten najkrótszy.

Jest delikatny, elegancki, ale pasuje też na co dzień. 

Biłam się z myślami, czy w ramach współpracy wybrać znany mi już naszyjnik Grot, ale z kryształem górskim czy właśnie Dart. Dla urozmaicenia wybrałam ten drugi, z gładkim łańcuszkiem, ale nie zepchnął Grota z pierwszego miejsca ;) Niemniej ładnie komponuje się z Perłą i właśnie głównie pod tym kontem go wybrałam. Grot mógłby być zbyt masywny do delikatnej Perły.

Dart dostępny jest w dwóch długościach - 38 cm (łańcuszek ma kuleczki) i 40 cm (z gładkim łańcuszkiem) i też jest srebrny pokryty złotem.


Lubicie taką biżuterię?


3 komentarze:

  1. Wygląda bardzo ładnie, ale nie noszę łańcuszków poza złotymi. Wszystkie uczulają moją skórę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam kamienie szlachetne, więc to coś stanowczo dla mnie! :D Pozdrawiam i zapraszam

    OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!