Słyszałyście o portalu Belgisto.pl? To kolejna kobieca strefa Internetu, gdzie znajdziemy m.in. ciekawe i luźno pisane artykuły na temat zdrowia, urody czy tzw. lifestyle.Nie, to nie enty babski serwis proponujący to samo co inne. Jednym z założeń Belgisto , które go wyróżnia (a dokładniej będzie, bo jeszcze ta opcja nie funkcjonuje), jest pośrednictwo między firmami z branży „urodowej” i zdrowotnej a klientami poprzez wyjątkowe narzędzia sprzedaży usług i produktów na preferencyjnych warunkach. 
 
Kientkom zostanie udostępnionych wiele przydatnych funkcji, dzięki którym korzystanie z Belgisto   będzie proste i efektywne w jak największym stopniu. Po zarejestrowaniu się będziemy mogły przeglądać oferty zakładów fryzjerskich, gabinetów masażu, kosmetycznych itp. z naszego miasta, czy wybrać inną dowolną lokalizację – miejscowość, w której akurat będziemy, lub gdzie możemy podjechać. Dostaniemy informacje o wszelkich promocjach i zniżkach a także możliwość atrakcyjnych zakupów grupowych (zgodnie z hasłem „w kupie siła” ;)) nie tylko usług, ale też kosmetyków. Wszystko z czego skorzystamy zostanie zapisane na naszym koncie (w formie historii zakupów). No i oczywiście newsletter – aby na pewno niczego interesującego nie przegapić.

Będzie to świetne rozwiązanie dla obu stron. Salony znajdą dodatkowych klientów, firmy kosmetyczne sprzedadzą więcej swoich produktów, a z kolei klienci wybiorą miejsce oferujące to, czego potrzebują w fajnej cenie oraz okazje to tańszych zakupów kosmetycznych.

Jestem ciekawa, jak portal się rozwinie, na pewno będę go śledzić. Intryguje mnie również ta proponowana nowa usługa - jak bogata będzie baza firm i w jakim stopniu ułatwi znalezienie np. gabinetu proponującego to, czego szukamy.

www.belgisto.pl 

10 komentarzy:

 1. Nie słyszałam o tej stronce :) muszę luknąć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. luknełam sobie :) i nie przypadł mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam:) Ciekawe jak się rozwinie...

  OdpowiedzUsuń
 4. No, ciekawe jak się rozwinie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze o nim nie słyszałam. Za chwilkę sobie przeglądnę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy portal, niech się rozwija :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Może być ciekawie, zajrzymy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. widziałam u jednej z blogerek. Za jakiś czas może to byc ciekawy portal, póki co dopiero raczkuje

  OdpowiedzUsuń
 9. No ciekawe jak się rozwinie portal, pośledzę :)

  OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!