[materiał reklamowy]

Kula do kąpieli Sisi & Me to pierwszy kosmetyk otrzymany na spotkaniu w Bochni, którego użyłam. Użyłam i zużyłam jednym wrzuceniem do wanny :D Uwielbiam wszelkie produkty do kąpieli, więc nie mogło być inaczej.

Skład: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Magnesium Sulfate, Solanum Tuberosum Starch, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Polysorbate 80, Rosa Foribunda Flower, Parfum, CI 28440, CI 14720, Potassium Sorbate, Linalool, Geraniol, Citronellol.


Zapach, jaki unosi się w łazience w trakcie rozpuszczania się kuli Sisi & Me jest niesamowity! Piękna, intensywna, ale nie dusząca róża. Wprowadził mnie w błogi nastrój, aż nie chciałam wychodzić z kąpieli a woda stała się niemal całkowicie zimna.
 
Kula barwi wodę na różowo, obawiałam się, że zabarwi też wannę co będzie trudne do usunięcia, ale na szczęście nic takiego się stało. W kuli są zasuszone płatki róży, uważajcie więc na odpływ ;)

Po rozpuszczeniu się kuli woda staje się lekko tłustawa, ale nie na tyle, żeby wanna była śliska i niebezpieczna. Powoduje za to, że skóra po kąpieli nie jest wysuszona i ściągnięta ani też podrażniona, ale też nie przesadnie i nieprzyjemnie tłusta.

Zdecydowanie przyjemny kosmetyk do kąpieli :) Polubiłam za zapach i działanie na skórę.

 

Znacie produkty Sisi & Me?

 

Brak komentarzy:

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!