Po kilku latach przerwy po raz kolejny wzięłam udział w spotkaniu blogerek. Było to moje 9 czy 10 spotkanie a jednak jakby pierwsze - pierwszy raz byłam w Bochni i pierwszy raz miałam okazję spędzić czas z czterema dziewczynami:

Dzisiaj pomyślałam, że świetnie, że było ono tydzień temu a nie w tę sobotę. Gdyby było jutro przy obecnej pogodzie miałabym obawy jechać sama prawie 100km w jedną stronę.

Dojechałam bez problemów, gorzej było już na miejscu - po zaparkowaniu nie wiedziałam jak trafić do restauracji (Sąsiedzka). Niby stałam pod budynkiem, ale nie wiedziałam jak do niego wejść :D

Gdy już znalazłam odpowiednie drzwi i trafiłam na miejsce, czekała już na nas Monika. Obawiałam się, że dotrę ostatnia, bo wyjechałam pół godziny później niż planowałam a i krążenie pod budynkiem trochę czasu mi zajęło. Zamówiłam kawę i czekałyśmy na pozostałe dziewczyny. Po mnie przyjechała Ewelina z Renatą, a później Evi z mężem.

Czas rozmów umilały nam bezy od firmy Mako. I super, że były, bo ... w restauracji nie mogłyśmy zamówić nic oprócz napojów. W międzyczasie odbywały się 2 zamknięte "imprezy" i kuchnia serwowała tylko zamówione na nie posiłki. Słabo. Zamówiłyśmy 2 pyszne pizze z DaGrasso co z pewnością nieco dziwnie wyglądało. Zamawialiście kiedyś jedzenie do restauracji? :D


Niecierpliwie czekając na jedzenie zrobiłyśmy licytację części produktów od firm, które były partnerami spotkania. Za pozyskane pieniądze została kupiona karma dla zwierząt ze schroniska w miejscowości Borek, my także od siebie przekazałyśmy karmę.

Na koniec sympatycznego spotkania, po rozmowach, śmiechach i wspólnym zdjęciu rozdałyśmy prezenty dla nas wszystkich. Evi mocno zaszalała i miała dla każdej z nas ponad 50 paczek! Każda z nas coś "załatwiła" (ja trzy bo do kilku wysyłek mimo ustaleń nie doszło, bez żadnego słowa) i przywiozła, ale Evi wiodła prym. Bardzo dziękuję dziewczynom i firmom na różnorodne prezenty, które otrzymałyśmy do opisania i pokazania na blogach i Instagramie.

ja, Monika, Renata, Evi, Ewelina

Wpis z prezentami przygotuję osobno, bo zdjęć jest bardzo dużo :D

Teraz, jako przedsmak, poznajcie Partnerów, którzy przekazali swoje produkty (wszelakie, bo i kosmetyki, artykuły spożywcze, witaminy czy książki) dla każdej z nas lub na licytację na rzecz schroniska.

 

Dziękuję wszystkim parterom za wspaniałe prezenty oraz dziewczynom za możliwość spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Jutro powinien pojawić się wpis z prezentami, a później  sukcesywnie będę je dokładniej przedstawiać.


Braliście kiedyś udział w podobnym spotkaniu?


7 komentarzy:

 1. Super spotkanie, widać że ekipa zgrana. W Bochni, to całkiem nie daleko, następnym razem i mnie zaproście.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie byłam na jakimś spotkaniu blogerskim, takim bardziej kameralnym. Aż mi przypomniałaś jakie to jest fajne przeżycie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Od wieeeelu lat nie byłam na żadnym spotkaniu, a te kameralne były najlepsze bo był czas żeby spokojnie pogadać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super są takie spotkania, a do tego szczytny cel pomocny jest warto poklasku. Sama kiedyś organizowałam takie spotkanie i zbieraliśmy pieniądze na chore dziecko

  OdpowiedzUsuń
 5. Brałam udział w takich spotkaniach i jest to świetna okazja do poznania nowych osób.

  OdpowiedzUsuń
 6. miałam być na tym spotkaniu, ale do końca nie wiedziałam czy bedziemy w PL super, miałyście :)

  OdpowiedzUsuń

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!