[materiał reklamowy]

Na spotkaniu blogerek w Bochni czekała też na nas biżuteria i to nie byle jaka bo minimalistyczne, ręcznie robione bransoletki z kryształem górskim marki Plener.

Jedną bransoletkę mam na czarnym regulowanym sznureczku, a drugą na czerwonym. Obie mają przekładki w złotym kolorze, ale robiąc zakupy w podlinkowanym wcześnie sklepie marki można wybrać sobie w srebrnym. W ofercie są też inne kolory sznureczka do wyboru nie mówiąc już o oszałamiającym wyborze innej biżuterii.

Bo Plener to nie tylko bransoletki od prostych po takie z większą liczbą minerałów o różnym kształcie, ale też naszyjniki, pierścionki czy biżuteria dla mężczyzn. Na chwilę obecną zakładka "kolczyki" jest pusta, ale z pewnością to chwilowe i pojawią się kolejne cuda. Będę tam zaglądać :)

Najczęściej bransoletki z kryształem górskim noszę razem szczególnie, że pasują do wszystkiego. Zarówno ze sportowymi ubraniami czy bardziej eleganckimi wyglądają bardzo fajnie i uzupełniają całą stylizację. Ładnie komponują się nawet ze smart watchem o sportowym wyglądzie. Lubię takie uniwersalne dodatki, bo nie muszę się zastanawiać, czy pasują do ubrania czy nie.

Są skromne, minimalistyczne, ale ... zwracają uwagę. Usłyszałam o nie wiele pytań i komplementów.


Lubicie tego typu biżuterię?

 

4 komentarze:

Nie proś o wzajemne obserwowanie - zaglądam na blogi osób komentujących :)

UWAGA! Usuwam komentarze z podlinkowanymi słowami kluczowymi!